Hakkımızda

Hakkımızda

    1990 yılında, İstanbul –Bağcılar İstoç Bölgesinde 4 katlı binamızda Şişe Sepeti olarak sektöre ilk adımımızı attık. Amacımız; farklı sektörlerin, farklı çeşitlerde ve malzemelerde ihtiyaç duyduğu plastik ve cam ambalajlar ve kapak gibi tamamlayıcı ürünlerin üretimini, pazarlamasını, toptan ve perakende satışını yapmaktır. Farklı kalıplarda ve boyutlarda üretim kapasitesine sahip tesisimizde medikal, kozmetik, sağlık, tarım ve endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren işletmelerin talepleri doğrultusunda üretim yapılmaktadır. Şirketimizde, ambalajlanacak ürün türüne göre tercih edilmekle birlikte; cam, PE, PET, HDPE gibi malzemeler kullanılarak şişe, kapak ve bidonlar üretilmektedir.

    

    Müşteri memnuniyetini esas aldığımız çalışma prensibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren en uygun ürünü en uygun fiyat avantajlarıyla üretmekteyiz. Gelişime ve değişime açık işletme bakış açımızla işletmelerin beklentilerini karşılamak amacıyla fikir alışverişlerinde bulunup müşteriye özel tasarım ambalajlar üretebilmekteyiz. Ürettiğimiz ürünlerin sağlık, kişisel bakım, medikal gibi sektörlerde kullanılması sebebiyle firmamız hijyen konusunda ekstra hassastır. Üretilen ürünler insan sağlığını riske atmayacak standartlarda üretilmektedir.

    

    Müşterilerimizin maliyetlerini kontrol altında tutmalarına destek olmak amacıyla üretimde kullanılan hammadde maliyetlerinde titiz davranarak ürünlerin düşük maliyetlerle yüksek kalitede üretilmesine önem vermekteyiz. Başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Afrika’ya da yayılmış olan ihracat ağımızla uluslararası alanda varlığını ve kalitesini kanıtlamış firmamızla çözüm ortağınız olmaya her zaman hazırız. İşletme taleplerinin doğru değerlendirilmesi, ürün seçimi ve kullanılacak malzeme konusunda, uzman personelimiz ile müşterilerimize satış öncesi ve sonrası tam destek sağlamaktayız. Şişe Sepeti olarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakabilmek adına özellikle geri dönüşümü yapılabilen malzemelerden faydalandığımızı önemle belirtiriz.

 

Vizyonumuz

 

    Gelişen teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurarak müşteri beklentilerinin üstünde, uygun fiyata kaliteli hizmet vermek. Yaşanılabilir bir dünya için çevre bilinçliliğinin gerektirdiği şekilde üretim yapmak.

 

Misyonumuz

 

    Kaliteli ürünlerin uygun fiyata üretilebileceği algısının oturmasını sağlayan, tüm dünyada adını duyurmuş çevre bilinci gelişmiş bir firma olarak nam salmak.